Timberlake: M mir m i moshuar

Shko posht

Super Timberlake: M mir m i moshuar

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Nov 05, 2011 10:38 pmJustin Timberlake sht duke e shijuar kohn duke u br m i moshuar, pasi ai nuk brengoset m pr gjrat q interesohej n t kaluarn.

30-vjeari thot se ai m nuk brengoset pr gjra t pa nevojshme sikurse n t kaluarn dhe po knaqet duke u moshuar.

N ditt e mia t rinis, un jam dukur qesharak, tentova t harroj mnyrn si jam dukur. Seriozisht, m plqen vetja tani m shum se kurr. Mendoj se vini n nj pik ku mosha bhet atraktive.

Un nuk kam dshir t jem i ri prsri. Un ende ndihem i ri dhe gjithmon do t ndihem ashtu, por jam i ngazllyer me procesin, ka thn Timberlake.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi