Mjeku Conrad Murray fajtor pr vdekjen e Jackson

Shko posht

Super Mjeku Conrad Murray fajtor pr vdekjen e Jackson

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 08, 2011 8:19 am


Juria gjyqsore n procesin e gjykimit t mjekut Conrad Murray,
t akuzuar pr vdekjen e Mbretit t muziks pop, Michael Jackson, e ka
shpallur at fajtor pr vrasje t paqllimt dhe t paparamenduar.
Doktor Murray mohon akuzn dhe prballet me katr vjet burg dhe humbje t licencs pr t punuar n mjeksi.

Gjat procesit gjyqsor, i cili ka zgjatur gjasht jav, kan dshmuar 49 dshmitar dhe jan paraqitur 300 dshmi.

Pala e akuzs n fjaln e fundit ka thn se kujdesi i Murrayt pr
gjendjen shndetsore t kngtarit ka qen bizar dhe se ai sht fajtor
q fmijt e ikons s muziks kan mbetur pa baba.

Ndrkoh, pala mbrojtse kishte pohuar se vet Jackson ishte fajtor
pr vdekjen e tij n qershor t vitit 2009, pr shkak t marrjes s
dozave t mdha t qetsuesve.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi