Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Shko posht

Super Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Nov 08, 2011 10:53 amDelir ne kohen e rrjeteve soliale, nje grua nga Iowa (SHBA), ka djegur shtepine e shoqes se saj te ngushte, e cila e kishte fshire nga Facebook.

"Zjarrevensia sociale quhet Jennifer Christine Harris, eshte 30 vjec dhe jeton ne Des Moines, SHBA.

Zonja sigurisht nuk e ka mirepritur heqjen nga lista e miqeve ne Facebook qe nje mikja e saj e vjeter kishte bere. Keshtu ajo ka vendosur t'i vere flaken shtepise se Nikki Rasmussen, fajtore per xhestin. Christine, qe punon si edukatore ne nje kopesht, tashme eshte ne burg.

Viktima ishte ne shtepi sebashku me bashkeshortin e saj, kur vune re zjarrin.
Incidenti shpertheu ne nje garazhd te vecuar nga shtepia ne oren 1:00 te nates. Sipas raportit te policise thuhet se flaket kane shkaktuar zhurme shume te madhe.

Cifti eshte zgjuar menjehere dhe arriti te shpetoj dhomen e gjumit perpara se ajo te perfshihej nga flaket.

Catia e garazhdit e perfshire nga flaket u shemb mbi makinen e parkuar ne garazhdin e brendshem. Fatmiresisht nga kjo ngjarje nuk pati te lenduar.
Z. Rasmussen ka shpjeguar se dy zonjat nuk ishin me shoqe ne Facebook per shkak te nje grindjeje qe kishin patur ne chat ne rrjetin social.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 08, 2011 10:59 am

hahahahahaahah edhe une nisa mi fshi do shoqe po tash nuk guxoj se weq kur tma dhan flaken edhe mu :P :D

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Nov 08, 2011 11:54 am

U ba vshitre... nuk guxoj as une ma :P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi