Gjyshes nuk i mjafton pensioni, punoi edhe si prostitutė

Shko poshtė

Super Gjyshes nuk i mjafton pensioni, punoi edhe si prostitutė

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 11, 2011 11:20 amGjyshja Hilda Breer (80 vjeēare) nga Gjermania nuk mund tė jetojė vetėm me pension dhe pėr tė mbijetuar ajo punoi edhe si prostitutė.
Kohė mė parė ajo mori pjesė nė shoun televiziv gjerman Supertalent ku mahniti publikun.

Shpreson qė falė Supertalentit tė bėhet e famshme dhe tė mos ketė mė nevojė “ta shesė trupin e saj”. Hilda ėshtė lindur nė Argjentinė, kur ka qenė e re ka qenė kėngėtare dhe aktore.

“Atėbotė fitoja shumė para. Kam pasur tri shtėpi, shtatė prona. Mė 1980 njė ia kalova pronėsinė njė kushėrirės sime. Ajo i shiti tė gjitha. Nuk marr ndihmė sociale sepse jam hisetare nė firmėn e vajzės e cila nuk fiton edhe aq shumė para. Nė fund mė mbesin vetėm 250 euro nga pensioni”, thotė Hilda.

Kėshtu ajo nė moshėn 78 vjeēare vendosi tė bėhej prostitutė. Myshteriu i saj i parė ishte njė gjuetar 43 vjeēar. Njė orė me Hildan i kushtoi 140 euro. Nga kjo shumė 80 euro ia mori pronari i klubit dhe pagoi tatimin. Por pas 15 muajsh nė bordel, Hilda hoqi dorė pasi trupi i saj mė nuk mundi tė durojė mė, shkruan gazeta gjermane Bild.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjyshes nuk i mjafton pensioni, punoi edhe si prostitutė

Mesazh nga Nenja prej Fri Nov 11, 2011 12:31 pm

Hahahah Hajde Kok tranu Plaka..!!! :ti
avatar
Nenja
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 136
Vendbanimi: : N'Tookke.
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 25/07/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi