Gjeni nėse pėrmbajtja juaj nė ueb ėshtė kopjuar

Shko poshtė

Super Gjeni nėse pėrmbajtja juaj nė ueb ėshtė kopjuar

Mesazh nga D3M1 prej Sat Nov 12, 2011 10:43 am


Pėrmbajtja e dyfishtė nė uebfaqen tuaj
mund tė ndikojė negativisht nė vlerėsimet qė i bėn Google pėr uebfaqen
tuaj dhe mund tė jetė njė njė ēėshtje serioze pėr respektim tė tė
drejtave tė autorit. Duplicate Content ėshtė njė ueb aplikacion qė mund
tė ndihmojė nė gjetjen e pėrmbajtjes sė ngjashme nė dy uebfaqe. Kjo
uebfaqe ėshtė mjaft e dobishme pėr zhvilluesit dhe blogerėt tė cilėt
janė tė interesuar nė gjetjen e ngjashmėrive nė mes tė dy faqeve.


Ėshtė njė shėrbim i thjeshtė online qė ua
mundėson kontrollimin e dyfishtėsisė nė mes tė dy uebfaqeve duke e
kontrolluar tekstin e poashtu edhe ndėrtimi HTML i tė dy uebfaqeve dhe
tregon njė krahasim nė mes tė tekstit nė formatin HTML, standard dhe
formėn “smart”.

Duplicate Content ėshtė tėrėsisht falas dhe nuk ju
kėrkon qė tė fusni ndonjė informacion tjetėr se sa URL-tė qė doni.
Klikoni butonin Chec pėr t’i parė rezultatet.

Aplikacioni nė ueb do tė paraqes njė numėr tė
veēorive si gjjurmėt nė HTML dhe vlerėn e shpėrndarjes. Ai gjithashtu do
tė tregojė pėrqindjen e ngjashmėrisė nė formatin HTML, standard dhe
“smart”.

Pėrdoruesit e interesuar qė e pėlqejnė kėtė vegėl
lehtėsisht mund ta kopjojnė kodin dhe ta shtojnė atė nė uebfaqen e vet
pasi qė Duplicate Content nuk paraqet kufizime dhe ėshtė falas pėr
pėrdorim.

Vizitojeni Duplicate Content.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi