Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Shko posht

Super Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Mesazh nga D3M1 prej Mon Nov 14, 2011 3:40 pm

Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Merced
Krkimi i lmoshs n rrug n Bosnj paraqet pun shum
fitimprurse. Dshmi pr kt sht edhe boshnjakja 24-vjeare, Rahima
Hrustiq, e cila nuk punon e as krkon pun. Jeton si do vet dhe fiton
shum mir. Ajo sht lypse, por nuk sht e varfr.
Shpesh e ndjek edhe policia, duke i caktuar gjoba. Kur mblidhen rreth
600 euro gjoba, ajo detyrohet ti paguaj. Por, me gjith gjobitjet,
puna i shpaguhet. Madje aq mir, saq para pak kohsh ka bler nj
mercedez krejtsisht t ri, raportojn mediet boshnjake.

Vetm ta regjistroj nuk ka mundur, pasi, s pari, duhet t paguaj gjobat e mbledhura pr lypsari q jan rreth 600 euro.

_________________
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Mesazh nga Binna prej Tue Nov 15, 2011 1:03 pm

tash po du me dal edhe une me lyp :P hahahahhaha
Binna
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 23
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Right_bar_bleue

Registration date : 23/05/2011

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi