Adelina Ismajli "Artiste e javs" n Tv Ballkanika

Shko posht

Super Adelina Ismajli "Artiste e javs" n Tv Ballkanika

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:18 amTelevizioni i muziks ballkanase "Balkanika" shpall kngtaren shqiptare nga Kosova, Adelina Ismajli " Artiste e jav", pr klipin e saj m t ri "I love you more".

Me nj mij vota n eprsi, Adelina ka ln mbrapa shum kngtar t njohur nga trevat e Ballkanit, prfshir ktu grupin maqedonas DNK, bullgaren Emanuela, serbin Nenad Ceranic, turkun Sinan Akcil, kroaten Antonija Sola, ndrsa si surpriz interesante n kt list t gjat prej 11 artistsh vrehet nj rnie e madhe e votave n adres t pop yllit nga koha e ish-Jugosllavis Fahreta Jahi, apo e njohur me emrin e artit si Lepa Brena, e cila sht nj yll q mbush sallat npr koncerte n qendrat m t mdha n vendet e ish-Jugosllavis. Brenn e ka mundur Adelina me 200 vota, si dhe Elena Alexandra Apostoleanu apo super t njohurn, kngtaren rumune Inna, me 155 vota.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi