Ledri Vula rrihet pr spital, shkaku nj femr

Shko posht

Super Ledri Vula rrihet pr spital, shkaku nj femr

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 16, 2011 8:52 amJavs q kaloi, ka ndodhur nj gj q mund t duket e zakonshme pr ata q jan msuar t lexojn faqet e kroniks s zez. Ne shpesh lexojm pr dhun t ushtruar mes t rinjve, e madje disa raste degjenerojn n at mas sa dikush mund edhe t humb jetn.

Ka raste q dhuna shkaktohet sepse sherri niset prej nj femre. Nj rast i ngjashm pak dit m par i ka ndodhur edhe rep-kngtarit t njohur, Ledri Vula.Sipas informacioneve tona, Ledri Vulaj sht rrahur n Kumanov nga nj grup i panjohur, duke e katandisur n nj gjendje shum t rnd shndetsore dhe menjher sht transferuar n spitalin e Kumanovs fillimisht, ndrsa m von sht transportuar edhe n Prishtin.

Thuhet se konflikti mes tij dhe grupit q ka rrahur reperin, ka ardhur si pasoj e nj femre me t ciln Ledri kishte filluar nj lidhje intime. Ai me mikun e tij Visarin kishin qen pr nj koncert n kt qytet, por gjrat nuk shkuan aq mir pr shkak t incidentit q ishte krijuar pas mbarimit t mbrmjes muzikore.

Reagim nga reperi ende nuk ka pasur pr rastin n fjal, edhe pse tentuam t kontaktojm, por nuk ia arritm q t msojm t vrtetn nga vet Ledri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ledri Vula rrihet pr spital, shkaku nj femr

Mesazh nga D3M1 prej Wed Nov 16, 2011 9:56 am

Mos i shti hunt ku nuk duhet se qeshtu t'gjan

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi