Martohen n moshn 80-vjeare, pas 17-viteve fejes

Shko posht

Super Martohen n moshn 80-vjeare, pas 17-viteve fejes

Mesazh nga Nora prej Sat Nov 19, 2011 9:13 am
Dashuria nuk njeh limite moshe. Esht kjo t paktn ajo ka prcillet nga historia e nj ifti amerikan n Maine.

Pas 17 vitesh fejes, faktikisht, Paul Walker dhe Ann Thayer, respektivisht nga 88 dhe 87 vje, jan martuar n nj qendr rehabilitimi pr t moshuar t Lewiston, n Maine.

Ata kan pranuar njri tjetrin prpara altarit dhe prpara nj grupi t vogl familjarsh dhe miqsh.

Ann, e cila tashm sht br zonja Walker, shkon t takoj do dit bashkshortin e saj dhe ka pohuar se s bashku kan kaluar dit t mrekullueshme.

T sapomartuarit jan takuar n kish dhe duhet thn se t dy kan pasur dhe martesa t mparshme.

Ata duan q t mos i mungoj asgj si ift dhe sapo Paul t ndihet m mir, q t dy do t nisen pr muajin e mjaltit q e kan programuar n Bermuda.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi