Elefanti piktor (Video)

Shko posht

Super Elefanti piktor (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Nov 21, 2011 2:10 pm

Elefanti piktor (Video) F.1119181317946_m

Edhe pse duket e pabesueshme, nj elefant n Tajland ka msuar t pikturoj, ndrsa n nj rast ai sht xhiruar duke pikturuar imazhin e elefantit i cili mban nj lule.
Ky elefant i talentuar shihet duke br lvizje t kujdesshme dhe t ngadalta n letr dhe me brush pikturon nj elefant tjetr i cili mban nj lule.

Pikturat e tij kan filluar t shiten n Tajland, ndrsa secila kushton nga 15 dollar.

Shum ekspert n Tajland mendojn se sht m mir q elefantt t mbijetojn nse jetojn n natyr, e t mos lejojn kampe t tilla, por popullata lokale i ka msuar kto kafsh t bjn numra t ndryshm dhe ata prfitojn para prej tyre.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Elefanti piktor (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elefanti piktor (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi