Rihanna, nj adoleshente rebele (foto)

Shko posht

Super Rihanna, nj adoleshente rebele (foto)

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 22, 2011 8:44 amRihanna ka qen e ftuara e spektaklit X Factor n Britani dhe ka br nj paraqitje q ka ngjallur polemike. Kngtarja sht paraqitur me nj veshje t nj adoleshenteje rebele, duke br nj performanc t nxeht,m transmeton gazeta Tema.

Por, ajo q ka ngjallur polemika ka t bj me kpuct e Rihanns. N to shkruhej Fuck Off, gj q nuk sht pritur mir nga britanikt. Sidomos duke par faktin se X Factor sht nj spektakl q ndiqet kryesisht nga t rinjt mesazhi idhn nga Rihanna nuk sht nj shembull pozitiv.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi