M e shndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurin

Shko posht

Super M e shndosha e planetit, gruaja 330 kg gjen dashurin

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 10:16 am
Pauline Potter peshon tashme 330 kilogram, duke u klasifikuar si gruaja m e shndosh n bot. E mbrritur n pikn kritike t mosbesimit, duke menduar se n kt gjendje nuk do ta doj askush, ka ndodhur e papritura. Pas divorcit tre vite m par, shtoi rrufeshm n pesh, duke u br gruaja m e shndosh e planetit.

Po pikrisht n ditn e Guinness, kur gjith bota e njohu dhe fotografia e saj bri xhiron e Web-eve, erdhi dhe ndryshimi i jets s saj. Trokiti srish dashuria, ritakoi burrin dhe tashm t dy jan t lumtur e t knaqur. Q ditn e par q u kthyem bashk, bjm seks 6 her n 24 or- betohen t dy.

Burri nuk ankohet pr peshn. Edhe pse nj nga kmbt e Paulins peshon m shum se un, jemi n gjendje t pozicionohemi, pa asnj problem. sht e rrezikshme pr ne, pasi n do moment mund t shembet krevati dhe kjo mund t jet me pasoja pr nj ose t dy- thot burri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi