Plagoset shtatzna iljeta Xhilaga

Shko posht

Super Plagoset shtatzna iljeta Xhilaga

Mesazh nga D3M1 prej Fri Dec 02, 2011 9:26 am


Kngtarja nga Shqipria, iljeta Xhilaga, sht plagosur gjat kohs sa sht shtatzn.
Por kjo jo n jetn reale, por n nj sken t filmit t saj m t ri n
t cilin ajo sht e angazhuar. Fotografia m lart tregon nj sken t
filmit t ardhshm ku iljeta duket me duar t gjakosura dhe shtatzn.
Kngtarja sht nj prej aktoreve t filmit q po realizohet n Itali,
n kastin e t cilit sht edhe Bjord Mezini, i dashuri i Adelajds nga
shou i famshm Big Brother.
iljeta, e cila ka provuar aktrimin edhe prmes nj roli t vogl n
filmin Ishte koh pr dashuri, n kt produksion ka rolin e nj
baristeje.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi