Urime ditlindjen Britney Spears

Shko posht

Super Urime ditlindjen Britney Spears

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 03, 2011 9:03 amPop ylli amerikan, idhulli i shum vajzave anemban bots, Britney Spears sot e feston ditlindjen e saj t 30-t.
Britney ka kaluar nj rrug t gjat na karriern e saj n show biz, duke lansuar shtat albume super t shitura, duke marr nj mim Grammy, dhe duke lansuar nj perandori parfumsh multi-milion dollarshe, pa prjashtuar as faktin q sht nn e dy djemve.

Ajo kaloi edhe npr momente t kqija n vitin 2008, teksa dshtoi n dy martesa. S fundmi ajo sht rikthyer me albumin Femme Fatale, ndrsa emr t njjt kishte dhe turneu q gjeneroi 6 milion dollar n 10 koncertet e para.

Hitet m t mdha t Britney Spears jan Toxic, Piece Of Me, Womanizer dhe s fundmi edhe Hold It Against Me.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi