Tuna dėshiron tė jetojė nė Tiranė

Shko poshtė

Super Tuna dėshiron tė jetojė nė Tiranė

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 9:03 amE ka urryer Tiranėn. Kėtė gjė Tuna e ka deklaruar gjatė njė interviste te “Pasdite nė Top Channel”. E ka urryer deri nė atė pikė sa vizitat e saj nuk zgjasnin kurrė mė shumė sesa koha qė i merrnin angazhimet profesionale. Mirėpo, pasi kėngėtarja u ftua pėr t’u bėrė pjesė e kėngėtarėve tė spektaklit “E diell”, duket se vizitat e shpeshta dhe qėndrimi mė i gjatė e ka bėrė tė njohė disa anė tė kryeqytetit shqiptar tė cilat e kanė lėnė me gojė hapur. Madje, kaq e kėnaqur ėshtė Tuna nga jetesa nė Tiranė, saqė po mendon seriozisht tė jetojė pėrfundimisht kėtu. Kėtė tė paktėn ka lėnė tė kuptojė kėngėtarja gjatė intervistės sė saj. Megjithatė, siē i thonė fjalės sė urtė: Nga e thėna nė tė bėrė, ėshtė njė mes njė det i tėrė. Ndaj, nėse Tuna do tė vendosė tė jetojė pėrfundimisht apo jo nė Tiranė, kjo gjė mbetet pėr t’u parė nė vazhdim.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi