Genta pranon kritikat, fillon e bie n Pesh

Shko posht

Super Genta pranon kritikat, fillon e bie n Pesh

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 9:04 amM n fund, nj kngtare e skens shqiptare dgjon kshillat e gazetave. Ju kujtohet shum mir shkrimi t cilin e kemi br pr Genta Ismajlin, ku kngtarja dukej me forma t tmerrshme?! Prvese e komplimentuam pr suksesin n karrier, gjithashtu e kritikuam pr linjat trupore t cilat ishin nn nivelin e nj superstari q pretendon t jet ajo n skenn ton. Genta me siguri ka lexuar shkrimin dhe ka dgjuar kshillat tona e menjher i sht futur puns pr rregullimin e linjave. E pasi ajo nuk ka koh t bj diet dhe t merret shum me ushqimin q konsumon, kngtarja ka zgjedhur prsri krcimin si pjes e performancs s saj q po e kultivon me vite n koncerte. Si shihet edhe nga fotoja, Genta ka qen e ftuar s bashku me disa miq kngtar q t performojn n nj tur koncertesh n diaspor, prfshir ktu Zvicrn dhe Gjermanin, gj q ndoshta do ta ndihmoj ti rikthehen linjat t cilat i ka pasur m hert.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi