Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Shko posht

Super Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Dec 04, 2011 9:27 pm

Vdes kick boksieri Besim Kabashi  04-besimi_0412112111_1
- Ka vdekur kick boksieri kosovar Besim Kabashi. Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyet e vdekjes s kick boksierit.

Besim Kabashi, 35 vjear aktualisht kampion botror n kick-boks, i lindur n Gurrakoc t Istogut njihej pr sukseset e tij t mdha n kt sport luftarak, duke krijuar karrier t shklqyeshme n Gjermani, raporton Indeksonline.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !
Vdes kick boksieri Besim Kabashi  400485_328442187173504_139791406038584_1220475_1947400099_n

Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
T-o-S-i
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 30
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Right_bar_bleue

Registration date : 17/09/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 05, 2011 9:16 am

R.I.P Besim Kabashi :(

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Mesazh nga Zyma prej Mon Dec 05, 2011 4:05 pm

Nje vdekje qeeee erdhi papritmas Gidti rend qytetaret e Istogut mengjesi i sotem ne Istog kishte atmosfer te keqe te gjithe ishin te heshtur dhe ne kujtim te birit te tyre Besim Kabashi do te na mungosh djaloshi qe e deshti shum flamurin Kombetare

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 36
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Mesazh nga GentleMan prej Tue Dec 06, 2011 9:00 am

R.I.P besim kabashi

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vdes kick boksieri Besim Kabashi  Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vdes kick boksieri Besim Kabashi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi