Erleta Hoti shtatzn?

Shko posht

Super Erleta Hoti shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 05, 2011 9:57 amPrezantuesja e njohur kosovare Erleta Hoti, e cila q prej katr muajsh sht n lidhje me kngtarin nga Shqipria, Kastro Zizo, besohet ta ket lidhur edhe m fort marrdhnien e tyre pasi ifti sht n pritje t fmiut t tyre t par.
Panorama raporton se Erleta sht shtatzn dhe pohimin e bri vet Kastro Zizo i cili n nj prej statuseve t tij n Facebook e zbuloi kt fakt, mirpo pas disa minutash e fshiu statusin n fjal.

Sipas tabloidit, fmiu i Kastros dhe Erlets do t lind n maj t vitit t ardhshm, pasi vajza me prejardhje nga fshati Krush e Rahovecit gjendet n muajin e saj t katrt t shtatznis.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi