Dafina Zeka, e fejuara e re e Seldit

Shko posht

Super Dafina Zeka, e fejuara e re e Seldit

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 05, 2011 10:00 am
Mbasi bri nj bum t vrtet mediatik deklarata e ish t dashurs s Seldit, Domit, se ajo po ndahej prej tij sepse ai kishte nj lidhje homoseksuale me kngtarin Sinan Hoxha, tani Seldi po prflitet gjithnj e m shum pr lidhje me femrat, shkruan Panorama.

S fundi kemi msuar se Seldi ka filluar nj lidhje t re dashurie, dhe ajo sht vajza e nj gazetari shum t njohur nga Kosova, por q jeton n Suedi. Quhet Dafina, dhe thuhet se dy t rinjt mund t jen fejuar.

Dafina Zeka, nj femr nga Peja, por q jeton n Stockholm t Suedis sht vajza e gazetarit Milaim Zeka. Ajo sht n marrdhnie me Seldin prej disa kohsh. Jan par npr pub-e t Prishtins, por n fillim ishte menduar se jan vetm shok, kurse tani ata e kan br lidhjen e tyre t hapur. Ktu n Pej e din t gjith pr iftin Seldi dhe Dafina, ata po ashtu kan publikuar edhe foto", rrfen nj mikesh e iftit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi