Nora pozon pėr Fadil Berishėn

Shko poshtė

Super Nora pozon pėr Fadil Berishėn

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 05, 2011 10:11 amKėngėtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, kėto ditė ka hedhur nė qarkullim disa foto tė reja, tė cilat mbajnė nėnshkrimin e fotografit tė njohur, Fadil Berisha.

Pas njė numri tė madh kėngėtaresh qė kanė pozuar pėr Berishėn, edhe Nora ka zgjedhur Fadilin pėr tė pozuar gjatė ditėve kur kėngėtarja ka qenė pėr vizitė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Ne jemi mėsuar me pamjen seksi tė Norės, por kėtė radhė vjen me njė pamje me shumė ‘glamour’, ndėrsa nuk ka ngurruar tė reklamojė edhe tatto-n tė cilėn e ka realizuar nė krahun e majtė, njė pistoletė tė vogėl pėr tė cilėn e akuzuan se ėshtė duke kopjuar kėngėtaren e njohur Rihanna, transmeton Zurnal.

Nora nuk e shihte tė arsyeshme tė jepte ndonjė sqarim mbi kėtė ēėshtje, por vazhdoi me agjendėn e saj, ku njėri prej impenjimeve ishte dhe udhėtimi drejt Shteteve tė Bashkuara pėr disa ditė pushime me tė fejuarin e saj Robertin, si dhe disa mikesha tė tjera.

Pėrveē shėtitjeve, kėngėtarja kėtė vizitė e ka shfrytėzuar pėr realizimin e fotove nė studion e famshme tė Fadilit, ndėrsa kėto imazhe ajo do t’i shfrytėzojė pėr kopertinat qė do e zgjedhin Norėn si imazh tė faqes sė parė pėr festat e fund vitit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nora pozon pėr Fadil Berishėn

Mesazh nga Zyma prej Mon Dec 05, 2011 4:03 pm

Nuk i ka hije ksaj

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi