Grat dhe vozitja!?

Shko posht

Super Grat dhe vozitja!?

Mesazh nga Daffina prej Mon Dec 05, 2011 12:16 pm

Grat dhe vozitja!?  F1002121312959_mgif-1


Nj grua nga Varshav t Polonis, braktisi makinn e saj pasi mbeti e ngujuar ndrmjet dy muresh, duke u prpjekur t ec mbrapa nga nj parking makinash.
Wiola Nowicka, 67 vjeare, provoi ti jepte mbrapa makins n nj rrug t ngusht q t qonte n nj parking, pasi kuptoi se mimi i parkingut ishte tepr i lart.

Gjykimi i gabuar i Nowickas rezultoi me parkingun e bllokuar pr pes or, pasi makina e saj mbeti e ngujuar ndrmjet dy mureve t rrugs q qonte n parking.

Grat dhe vozitja!?  Vozitjagif-1

Nuk doja t dukesha budallaqe, por pas disa kthesave para e mbrapa nuk mund t ecja m. Mbeta e bllokuar, ka thn ajo.

Inxhiniert arritn ta nxjerrin makinn nga kjo hapsir e ngusht, me trheqje t kujdesshme, gati milimetrike. Pr fat askush nuk mbeti i lnduar nga ky incident.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Grat dhe vozitja!?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grat dhe vozitja!?  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi