Lady Gaga si Mbretresha Viktoria

Shko posht

Super Lady Gaga si Mbretresha Viktoria

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 06, 2011 12:52 pmE msuar t vishet n mnyra nga m t uditshme, Lady Gaga u shfaq n publik n mnyr m t papritur si nj princesh e stilit viktorian.

Ndrsa ishte e ftuar n nj mbrmje n Holliwood, 25-vjearja u duk elegante dhe me nj stil interesant, me nj rreth t prpunuar diamantsh n kok.

E njjta stoli sht prdorur edhe n nj film t vitit 2009, por atje ajo mbahej prej Mbretreshs Viktoria.

Kngtarja, e cila vetm disa dit m par shokoi fansat e saj me nj videoklip t ri n t ciln paraqitej si e mendur n disa skena horror, u duk krejtsisht normale gjat t gjith mbrmjes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi