Shakira: Dua t fitoj Barca

Shko posht

Super Shakira: Dua t fitoj Barca

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 07, 2011 3:33 pm


Shakira sht e zhgnjyer q ajo nuk do t mund t jet n ndeshjen m t mir t vitit n futbollin spanjoll q zhvillohet kt vikend n mes t Barcelons dhe Real Madridit.
Kngtarja kolumbiane sht n lidhje me mbrojtsin e Barcelons, Gerard Pique, dhe sigurisht se do t mbshtes kt klub.

I dshiroj shum fat Barcelons, sigurisht, pasi edhe zyrtarisht jam nj fanse e klubit, ka thn Shakira.

E pyetur pr nj parashikim t rezultatit, kngtarja me shaka ka thn se nuk sht oktopod.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi