Kinezja nuk sht qethur q 14 vite

Shko posht

Super Kinezja nuk sht qethur q 14 vite

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 08, 2011 1:16 pmNi Linmei (55 vjeare) sht kinezja e cila me siguri shpenzon gjysmn e pags s Kosovs vetm pr shampon.
Linmei ka q 14 vite q nuk ka vizituar parukerin dhe flokt e saj sot jan gati dy metra e gjysm t gjat.

Linmei sht nn e dy fmijve dhe jeton n Taiyuan t provincs kineze Shanxi. Pr ti krehur flokt ajo zakonisht i shtrin n krevat ose i kreh duke qndruar n kmb.Megjithat, pr ti matur flokt duhet t hip n karrige, por edhe pas ksaj flokt prap se prap i prekin n dysheme. Nse Linmei dshiron t filloj karrier e industris pr kujdesin e flokut, me siguri shum gra do t jen kurioze t zbulojn sekretin e saj.

Kinezja po ashtu mund t fitoj para nse vendos ti shes flokt e saj pr ekstensione.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi