Blero bashkon Gentėn dhe Dafinėn nė duet

Shko poshtė

Super Blero bashkon Gentėn dhe Dafinėn nė duet

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 08, 2011 1:20 pmGjithēka nė fillim kthehet pėrsėri nė vend tė vet! Kėshtu thonė tė tjerėt, pasi Dafina ėshtė rikthyer pėrsėri nė njė shoqėri tė vjetėr tė cilėn e kishte nė fillim tė karrierės, atėherė kur askush nuk e njihte.

Ishte Blero dhe miku i tij Cekic, ata tė cilėt kishin filluar t’i ndihmonin Dafina Zeqirit pėr tė filluar njė karrierė tė bujshme, por kėtė ndihmė si duket kėngėtarja ua ktheu me tė keq sepse shumė shpejt ndėrpreu bashkėpunimin me ta, duke vazhduar mė disa kompozitor dhe miq tė tjerė.
Pas ndarjes nga i dashuri dhe menaxheri, Dafina pėrsėri hidhet nė krahėt e shoqėrisė sė vjetėr, transmeton Editorial.

Kėngėtarja tashmė ėshtė bėrė pjesė e produksionit “Str8Dope”, pronar tė tė cilit janė Blero dhe Cekic. Shumė fansa kanė kritikuar kėtė vendim tė Bleros pėr tė pranuar Dafinėn pėrsėri pas tradhtisė qė ajo i bėri disa vite mė herėt, por si duket kėto fjalė Blero nuk i ka dėgjuar dhe tashmė ka filluar edhe me menaxhimin e kėngėtares sė bashku me Cekic, siē thuhet nė mediat kosovare.

Gjithashtu ne mėsojmė se Blero ėshtė nė pėrgatitje e sipėr tė njė surprize tė madhe, duke bashkuar nė njė duet dy kėngėtaret e njohura njėherit edhe tash mikesha tė tij Genta Ismajlin dhe Dafina Zeqirin, pėr tė cilat me tė madhe flitet se nuk e duan njėra tjetrėn dhe pėr shkak tė rivalitetit dhe xhelozisė kėto dy kėngėtare asnjėherė nuk mund tė bėjnė paqe.

Nėse ky bashkėpunim do tė realizohet, atėherė definitivisht ajo kėngė do tė jetė njė megahit qė do tė mbahet mend pėrgjithmonė dhe se dy kėngėtaret e njohura me shumė fansa mes veti do tė bėjnė boom-in e radhės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi