50 Cent t lansoj libr fitnesi

Shko posht

Super 50 Cent t lansoj libr fitnesi

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 11:56 amReperi 50 Cent pritet q t ndaj sekretet e tij t regjimit t fitnesit me an t nj libri t ri.
Hip hop superylli, i cili njihet pr trupin e tij t jashtzakonshm e tejet t definuar ka vn lapsin mbi letr pr t shkruar librin Formula 50: Nj plan gjashtjavor pr transformimin e trupit.

Reperi edhe m par ka shkruar libra duke prfshir noveln pr tinejxher Playground dhe librin pr strategji biznesi The 50th Law.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi