Inis Gjoni lind vajz, e quan Coco Antonel

Shko posht

Super Inis Gjoni lind vajz, e quan Coco Antonel

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 12:04 pm
Inis Gjoni, nj emr i njohur i skens dhe ekranit shqiptar, ka lindur vajz. T enjten ajo lindi n nj spital privat t Tirans, raporton GSH. Vajza ka lindur nga martesa q kishte me Arjan Selimin, i cili u ekzekutua pak dit m par n Tiran, transmeton Tema. GSH shkruan se Gjoni sht prlotur nga emocionet e lindjes s vajzs, t ciln e ka quajtur Coco Antonel. Msohet se kjo ka qen nj dshir e t shoqit t ndjer. Coco ka qen personazhi i tij i preferuar n komedin Salla e Banjs, q sht vn n skena nga vet Inis Gjoni.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi