A sht ky i dashuri i ri i Adelina Tahirit?

Shko posht

Super A sht ky i dashuri i ri i Adelina Tahirit?

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 2:32 pmPak koh m par u prfol si emr edhe futbollisti Lorik Cana, por kngtarja e mohoi kategorikisht madje deklaroi se ishte beqare.

Po n fakt kush sht ky djalosh q e mban n krah me kaq kujdes dhe dashuri kngtaren?

Ajo e ka patur t pamundur t lviz pr shkak t fustanit n form sirene, prandaj edhe i ka dhn shancin ta mbaj n krah nj djalosh q ne nuk e njohim.

Deri tani askush nuk ka pohuar ose mohuar zrat por sapo t msojm dika m tepr do t′ju informojm srish.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi