The Game: Do t blej shtpi n Kosov

Shko posht

Super The Game: Do t blej shtpi n Kosov

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 11, 2011 12:01 pmHip-hop superylli The Game i cili performoi para pak ditsh n Kosov, ka deklaruar se publiku i ka ln aq shum mbresa sa q nse do t kthehej nj dit do t blente shtpi.
Krijuesi i hitit Red Nation i cili para nj jave ndezi t rinjt shqiptar n Prishtin, n nj intervist pr Prive ka br pohime tejet interesante.

Un do t kthehem nj dit dhe do t blej shtpi n Kosov. Tri vendet t cilat m duan m shum jan Los Angeles, Dublin i Irlands dhe tani sht Kosova, theksoi The Game.

Pos tjerash faqja e organizatorit Powow Entertainment ka publikuar nj foto nga nj bised e The Game me nj person me an t iPhone t tij, ku pohon se dshiron shtatoren e tij n Kosov.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi