Shakira: Tani zyrtarisht mė njohin si tifoze tė Barcelonės

Shko poshtė

Super Shakira: Tani zyrtarisht mė njohin si tifoze tė Barcelonės

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 11, 2011 3:09 pmFalė tė dashurit tė saj, Gerard Pique, i cili ėshtė futbollist i Barcelonės, Shakira ėshtė bėrė edhe zyrtarisht njė mbėshtetėse e klubit. Kėngėtarja aktualisht ndodhet nė vendlindjen e saj nė Kolumbi, dhe thotė se mezi pret ta shohė ndeshjen e madhe mes Barcelonės dhe Real Madridit tė shtunėn. "Natyrisht qė unė do ta shikoj, tani tė gjithė mė konsiderojnė edhe zyrtarisht si tifoze e Barcelonės. Unė nuk do tė prognozoj rezultatin, tė dyja ekipet janė tė mahnitshme, patjetėr do tė jetė njė shfaqje e madhe e futbollit", ka thėnė kėngėtarja.

Shakira ka zbuluar kohėt e fundit se mund ta imagjinojė veten nė rolin e njė shkrimtareje, ashtu si babai i saj, William Chadid Mebarak, i cili sė fundi ka shkruar librin e tij tė ri. "Nėse ai ka vendosur pėr tė shkruar njė libėr nė moshėn 80-vjeēare, atėherė unė kam pak mė shumė kohė para se tė filloj tė shkruaj idetė e mia", tha me shaka kėngėtarja.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi