Rrfehet modelja: Noizy m la shtatzn dhe m braktisi pr Tunn

Shko posht

Super Rrfehet modelja: Noizy m la shtatzn dhe m braktisi pr Tunn

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 11, 2011 3:16 pmShpesh, n perceptimin ton, nj personazh VIP sht imazhi i nj njeriu perfekt, i cili ka lindur pr t qen i adhuruar nga njerzit. Prandaj dhe jeta e tyre, prtej karriers, sht nj kuriozitet m vete. Ne presim t msojm dimensionin prrallor t jets s dikujt q ka fansa pa fund, presim t njohim botn shpirtrore t nj artisti, e cila sipas logjiks s njeriut t zakonshm, duhet t jet shum interesante, por mbase kur msojm disa t vrteta t hidhura, zhgnjehemi pak. Ashtu u ndjem edhe ne teksa modelja nga Kosova, Edita, nj 22-vjeare shum simpatike, krkoi t ndante me ne dhe lexuesin ton disa dshmi dramatike mbi nj copz jete t saj, e cila lidhet me nj personazh shum t njohur t bots s hip-hopit n Shqipri. E kemi fjaln pr Noizy-n, kngtarin q pr zhanrin q ai lvron, sht br shum i plqyer. N kompeticione muzikore, mimi i internetit sht gjithmon i tiji. Por mbase kta ndjeks dhe klikues besnik t tij sht mir q t dgjojn edhe historin e Edits. Nj histori jo si t tjerat, e cila nuk ngjan aspak me flirtet njjavore q ne kemi publikuar her pas here pr kt kngtar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi