Justin dhe Selena dit romantike n Meksiko (Foto)

Shko posht

Super Justin dhe Selena dit romantike n Meksiko (Foto)

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 8:32 am
Idhujt e adoleshentve, Justin Bieber dhe e dashura e tij, Selena Gomez, i kan dhn fund disa muajve t lodhshm turesh, pr t pushuar nn rrezet e diellit n Meksik.
ifti 17 dhe 19-vjear u fotografua n relaks total duke pushuar n plazhet e Kabos, ndrsa u dukn m t afrt se kurr.
Selena dy vjet m e madhe, u duk n nj form t shklqyer fizike, me nj kostum banjo bojqielli, ndrsa t dy shkmbyen prkdhelje dhe gjeste intime n publik, prpara se ti prkushtoheshin pr nj koh t gjat, secili vemas, telefonave t tyre.
ifti duket se ka ln prapa krahve t gjith spekulimet pr lindjen e nj fmije t Bieber, nga nj partnere rastsore. Nj 20-vjeare, nn e nj djali 2-muajsh hapi nj procedur pr njohjen e atsis. Sipas saj, ajo kishte mbetur shtatzan pas nj kontakti seksual t ndodhur me kngtarin pas nj koncerti, por akuzat m pas u trhoqn.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi