Blerim Destani flirton me Dafina Zeqirin

Shko posht

Super Blerim Destani flirton me Dafina Zeqirin

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 2:25 pmAi sht nj nga meshkujt q sa her q shihet me nj femr, t gjith jan gati ta konsiderojn t lidhur me t. Kshtu ka ndodhur m hert me personazhe mediatike si Albana Osmani, Altuna Sejdiu etj., ndrsa kt her pr aktorin tetovar po spekulohet se po flirton me kngtaren e muziks RNB, Dafina Zeqiri, e sapo ndar nga i fejuari, Krenar oaj.

Dyshja jan par n shoqrin e njri-tjetrit, pr m tepr duke konsumuar nj nga pasionet e aktorit t Dossier K, puron kubaneze. Me kt rast, ktij rituali i sht bashkuar edhe kngtarja q njihet me emrin e artit Duffy, si dhe nj mik tjetr i tyre, transmeton portali shqiptar i Maqedonis Zhurnal.

Blerimi njihet si nj personazh q ka luksin ti dhuroj vetes knaqsin e veshjeve me emr, automjeteve luksoze, pushimeve n do vend t bots etj., por pavarsisht ksaj ai mbetet nj mashkull shum modest, gj q mund t konstatohet leht n do intervist t tij. Ndoshta pikrisht ktu qndron edhe sharmi i tij, pasi duket sikur para kmbve t tij sht gati t bjer do femr e showbizzit.

Me siguri, edhe kt her Blerimi do reagoj duke thn se Dafinn e ka thjesht mikesh, edhe pse ai nuk e ka zakon ti mohoj thashethemet! Nga ana tjetr, me njohjet q ka ai ka ndihmuar shum artist t rinj drejt rrugs s suksesit, megjithse ky nuk sht rasti i Dafina Zeqirit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi