Beatriks "xheloze" pėr Ēiljetėn dhe Gretėn, kėrkon politikėn

Shko poshtė

Super Beatriks "xheloze" pėr Ēiljetėn dhe Gretėn, kėrkon politikėn

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 2:30 pmĖshtė e re, simpatike dhe e talentuar dhe mė se e gatshme jo vetėm pėr tė pėrballuar skenėn, por pse jo pėr tė guxuar edhe nė politikė. Quhet Beatriks Ramosaj, edhe pse numėron vetėm tri kėngė nė karrierėn e saj tė saponisur, ėshtė bėrė e njohur mjaftueshėm, qė jo vetėm tė pozojė me kryetarin e Bashkisė sė Tiranės, Lulzim Basha, por edhe tė mund tė mendojė qė tė hyjė nė forumin e tė rinjve demokratė.

Duket se ambicies sė shprehur mes artistėve nė muzikė i ėshtė shtuar dhe ambicia politike, ndėrsa synojnė tė pėrfshihen, duke menduar pak mė shumė pėr tė ardhmen. Pas Ēiljeta Xhilagės dhe Greta Koēit, mbase kėngėtarja qė do tė pėrmendet nė forumet demokratike mund tė jetė edhe Beatriks. Madje vihet re qė angazhimi i tė rinjve artistė nė PD ėshtė kthyer dhe si njė dėshirė pėr reklamim, duke e konsideruar veten me fat dhe tė zgjedhur mes tė tjerėve nė PD.

Nuk dihet se ē’do ndodhė me Beatriksin, e cila daljen e saj tė parė nė skenė e pati nė “Kėnga Magjike 201” me kėngėn “E dua beatin”, njė krijim plot ritėm .

Gjithsesi, ajo ėshtė shumė herėt pėr zhgėnjime, ndėrsa i mbetet tė shijojė suksesin e saj tė menjėhershėm edhe me klipin “Let Me Love You”, kėngė e zhanrit R&B, njė produksion i Elgit Dodės dhe tekst i Big Bastės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi