Britney Spears performon n Puerto Rico (video)

Shko posht

Super Britney Spears performon n Puerto Rico (video)

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 8:46 amSi pjes e turneut t saj botror, Britney Spears kt fundjav ka performuar n Puerto Rico. sht e njohur se n do koncert kngtarja merr nj adhurues t saj nga publiku, dhe ksaj radhe fati i buzqeshi yllit t realiteti showt, Pauly Delvecchio, i ashtuquajturi Pauly D nga "Shore Jersey". Pr at kjo nuk ishte nj detyr e vshtir - derisa Britney vallzonte prpara tij, ai duhet t rinte vetm e t knaqej. Kto dit Britney festoi 30 vjetorin e ditlindjes dhe nprmjet llogaris s saj n rrjetin social Twitter ka falnderuar t gjith adhuruesit dhe ka ftuar q ta mbshtesin "turneun e saj t madh botror.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi