Kin, lind derri me dy turinj dhe sy ciklopi

Shko posht

Super Kin, lind derri me dy turinj dhe sy ciklopi

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 8:49 amNj derrkuc me dy turinj dhe nj sy t madh n mes t ballit ka lindur n Kin.
Fermeri Xiao Jintu po i qndronte afr njrs prej dosave derisa po lindte n fermn e tij n Changtai t provincs Fujian.

Lindi i pesti dhe mbeta i habitur kur e pash, tha Jintu.

Fqinjt kan filluar ta vizitojn fermn e tij pasi dgjuan pr lindjen e derrit t uditshm pr t par edhe ata kt mrekulli me syt e tyre.

Jintu thot se do ta ruaj kt derrkuc t vogl si kafsh shtpiake.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi