Shumė konkurrentė nga Kosova nė “Big Brother”?

Shko poshtė

Super Shumė konkurrentė nga Kosova nė “Big Brother”?

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 11:12 amKanė nisur audicioni pėr reality-shoun “Big Brother 5”, dhe duket edhe kėtė vit konkurrenca ėshtė shumė e madhe.
Sipas “Kosova Sot” pėrveē konkurrentėve nga Shqipėria, kėtė vit edhe tė rinjtė nga Kosova janė duke konkurruar si kurrė mė parė.

Edicioni i ri i Big Brother pritet tė fillojė nė janar nė vitit tė ardhshėm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi