Elvana dhe Flori, n New York pr Krishtlindje

Shko posht

Super Elvana dhe Flori, n New York pr Krishtlindje

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Dec 14, 2011 11:01 am

Elvana dhe Flori, n New York pr Krishtlindje
Pas suksesit dhe komenteve t shumta gjat koncertit n Kanada, Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata do t udhtojn drejt New Yorku-t pr koncertin e tyre t rradhs me rastin e Krishtlindjes.Bashk me ta do t jet edhe Andy Dj, nj treshe q duket se s fundmi po shfaqet n t gjitha lokalet m t mira shqiptare. Tashm sht konfirmuar se koncerti organizohet nga Dukagjini Production dhe do t mbahet n Highline Ballroom.

Nga ana tjetr Elvana Gjata dhe Flori jan n pritje t publikimit t nj videoklipi t ri me titull St mbaj inat. Me t drejt Flori dhe Elvana mund t cilsohen si artistt m t mir t vitit 2011, jo vetm pr mimet q kan fituar npr festival, por edhe pr shkak se kan qen artistt m t shitur brenda nj viti.

avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi