Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje

Shko poshtë

Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje  Empty Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje

Mesazh nga AnG3L-E Wed Dec 14, 2011 11:01 am

Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje
Pas suksesit dhe komenteve të shumta gjatë koncertit në Kanada, Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata do të udhëtojnë drejt New Yorku-t për koncertin e tyre të rradhës me rastin e Krishtlindjes.

Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje  Snyqz9

Bashkë me ta do të jetë edhe Andy Dj, një treshe që duket se së fundmi po shfaqet në të gjitha lokalet më të mira shqiptare. Tashmë është konfirmuar se koncerti organizohet nga “Dukagjini Production” dhe do të mbahet në “Highline Ballroom”.

Nga ana tjetër Elvana Gjata dhe Flori janë në pritje të publikimit të një videoklipi të ri me titull “S’të mbaj inat”. Me të drejtë Flori dhe Elvana mund të cilësohen si artistët më të mirë të vitit 2011, jo vetëm për çmimet që kanë fituar nëpër festival, por edhe për shkak se kanë qenë artistët më të shitur brenda nëj viti.

AnG3L-E
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elvana dhe Flori, në New York për Krishtlindje  Right_bar_bleue

Registration date : 14/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi