Adele e gatshme pr dashuri

Shko posht

Super Adele e gatshme pr dashuri

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 8:36 amAdele sht e gatshme t bjer prsri n dashuri.
Krijuesja e hitit Someone Like You u nda nga i dashuri i par pasi fitoi milionat me albumet e saj 19 dhe 21.
Nuk kam m k t qaj hallet, t jem e qart n kt rast. Nuk dua asgj m shum po nj t dashur q m fal dashuri dhe q edhe un i fal atij, tha Adele.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi