Kim Kardashian tėrsisht e zhveshur

Shko poshtė

Super Kim Kardashian tėrsisht e zhveshur

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 8:59 amKėshtu ėshtė paraqitur tėrsisht e zhveshur Km Kardashian, duke dashur tė tregoj se me tė vertėtė ėshtė njė sexsimbol.
Nė kėto foto Kim ka treguar forma tė shkėlqyeshme tė trupit, duke ekspozuar edhe njė herė para fotoaparatit tė pasmet e saj gjigante. Ajo, pos qė njohet pėr fundshpinė tė vlerėsuar, ėshtė edhe njė femėr goxha e kėrkuar dhe e lakmuar nga shumė e shumė kompani.

Ėshtė Kim Kardashian, ajo qė po tenton tė mbetėt nė ballinat e mediave botėrore. Pėr ta bėrė kėtė, Kim nuk po kursen asgjė nga vetja. Madje edhe duke pozuar tėrėsisht e zhveshur, dhe s’do mend shumė provokative. E veqanta e kėtyre fotove tė Kim, ėshtė se nė kėtė rast ajo ka ekspozuar armen mė tė fortė tė saj, tė pasmet e bujshme. Kim ia arriti, sikur edhe herave tjera pasi fotot e saj janė mbuluar nga miliona komente nė gjithė botėn, me tė shfaqur nė public. E shumica nga to, kanė pas tė bėjnė kryesisht me tė pasmet e saj, tė cilit Kim Krdashian I ka shfaqur pa hezitim. Ndoshta ndoshta edhe ndarja e saj me basketbollistike Kris Humphers vetėm pas 72 ditė martese, ka bėrė qė tė tentoj tė kap fillin e famės sė saj pėr tė mos e rrėnuar atė. Kris ėshtė thėnė se kishte ushtruar njė ‘dhunė’ psikologjie ndaj saj, madje edhe duke e injoruar gjatė kohės sė martėsės sė tyre. Megjithatė Kim nė disa shfaqje televizive derisa ka folur pėr ndarjen me Kris, ka ditur edhe tė qaj para publikut. Porse, sikur pėr ta kujtuar Kris Humphersin se cfarė ka lėshuar nga dora, Kim po vazhdon tė ekspozohet pėr cdo ditė mė shumė, sikur bėri edhe kėsaj radhe.
Ēdo fjalė tjetėr pėr kėtė trup prej superlative ėshtė e tepėrt, prandaj shijoni pamjet pa koment!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kim Kardashian tėrsisht e zhveshur

Mesazh nga GentleMan prej Thu Dec 15, 2011 10:52 am

aaaaaa zyma qe t“kam than em dul perpara bash qysh kam qef une.. nije qtash qka ka me gjet forumin hahah :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kim Kardashian tėrsisht e zhveshur

Mesazh nga Zyma prej Thu Dec 15, 2011 6:59 pm

hahahahhahha po iku uneeeeeeeeee

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kim Kardashian tėrsisht e zhveshur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi