Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Shko poshtė

Super Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Mesazh nga D3M1 prej Thu Dec 15, 2011 7:39 pm

Goditet me revole punėtori i KEK-ut F.1215142833688_m
Korporata Energjetike e Kosovės ka bėrė tė ditur se njė punėtor i
KEK-ut ėshtė goditur me revole nė kokė nga njė konsumatorė nė qytetin e
Prizrenit.
Nė njoftimin e KEK-ut, thuhet se konsumatori
Shpejtim Bytyqi ka goditur me revole nė kokė punėtorin e korporatės nė
detyrė, Tamer Kaēka.

“Rasti ka ndodhur tė martėn, kur punėtori po shkonte qė tė kėrkonte
pagesėn apo ta shkyēte konsumatorin, pasi sulmuesi kishte borxh ndaj
korporatės. Punėtori ėshtė dashur tė kėrkojė ndihmėn mjekėsore dhe nė
spital janė detyruar t’i bėjnė disa qepje nė kokė”, thuhet nė njoftim.

KEK-u dėnoi ashpėr kėtė rast dhe kėrkoi nga organet e rėndit dhe
drejtėsisė qė tė ndėrmarrin tė gjitha masat ndaj personit nė fjalė nė
mėnyrė qė ai tė merr dėnimin e merituar.

“Rastet e tilla nuk guxojnė tė ndodhin assesi, sepse janė pengesė e
madhe si pėr punėn e korporatės ashtu edhe pėr kryerjen e shėrbimeve
ndaj qytetarėve. KEK-u apelon tek tė gjithė konsumatorėt qė tė mos
pengojnė punėtorėt sepse ata po i kryejnė detyrat zyrtare qė ua cakton
korporata”, thuhet mė tej nė kumtesė.

_________________
Goditet me revole punėtori i KEK-ut D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Goditet me revole punėtori i KEK-ut Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Goditet me revole punėtori i KEK-ut Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Mesazh nga GentleMan prej Thu Dec 15, 2011 7:45 pm

haaaaaaaaa hec e shkoj qtash dikuj te dera njau majt o kek :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Goditet me revole punėtori i KEK-ut Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Goditet me revole punėtori i KEK-ut Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Mesazh nga edi-viti prej Fri Dec 16, 2011 5:36 pm

GentleMan shkruajti:haaaaaaaaa hec e shkoj qtash dikuj te dera njau majt o kek :D


mir qe paska pshtu..edhe kta jan ba llopuva mir ja paska ba boll ska pun ne ks edhe paret per rrym pi lyp. edhe + rrymen gjith diten e ndalin.

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.

Goditet me revole punėtori i KEK-ut Coadminw
Goditet me revole punėtori i KEK-ut Pura2a3bec6ce3d42eb
edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 28
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
Goditet me revole punėtori i KEK-ut Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Goditet me revole punėtori i KEK-ut Right_bar_bleue

Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Mesazh nga GentleMan prej Fri Dec 16, 2011 6:53 pm

edi.. ska faj puntori i shkret punon per 1euro me majt familjen e vet qaj osht profesioni ti.. nermal kti zduhet meja ba po atynve te mdhajve.. ama ka edhe qesi se ngulin kry me kput rrymen thu se sti veti letrat.. ateher flasim ndryshe si p.sh kshtu :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Goditet me revole punėtori i KEK-ut Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Goditet me revole punėtori i KEK-ut Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Goditet me revole punėtori i KEK-ut

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi