Gazetarja 82-vjeare turpron Kim Kardashian

Shko posht

Super Gazetarja 82-vjeare turpron Kim Kardashian

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 12:06 pmNdonse u prfshi n listn e dhjet personave m t famshm t vitit 2011, n nj program amerikan t prezantuese s famshme Barbara Walters, Kim Kardashian nuk pati asnj trajtim t veant n studio.

Gazetarja 82-vjeare, vendosi t gjith familjen n siklet, por sidomos Kim, e cila u pyet pr videokasetn e saj porno t vitit 2007 dhe u bombardua me pyetje t pakndshme, por duke shmangur ndarjen nga Chris Humpries pas vetm dy muajsh martes.

E pyetur pr videon porno q e bri t famshme, Kim ngeci dhe arriti t prgjigjej: Ather paska qen nj gj e mir q e bra?. far do q bn, duhet ta mendosh, iu prgjigj prezantuesja, duke detyruar Kardashian q t pranoj se ka br gabime n t shkuarn, gabime nga t cilat ka msuar, u prgjigj e ma, edhe ajo e pranishme n studio.

Megjithat, ndonse i doli n mbrojtje, nna 56-vjeare e Kim e sikletosi edhe m shum vajzn e saj, duke pranuar publikisht se psoi nj traum kur msoi pr videon porno t t bijs dhe se e kishte t pamundur pr net me radh t flinte, pasi gjat t gjith kohs vetm qante.

Shigjeta e dyt q Walters i lshoi familjes, ishte nprmjet konstatimit: Nuk dini t krcni, nuk dini t kndoni, nuk dini t bni humor A mund t thuhet se keni ndonj talent?.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi