E pagoi birrn me nj thes para (Video)

Shko posht

Super E pagoi birrn me nj thes para (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri Dec 16, 2011 10:29 pm

E pagoi birrn me nj thes para (Video) F.1216092137652_m
Kjo video sht br n Bjellorusi, shtet ky i cili ka koh q po vuan nga inflacioni dhe devalvim i rubls.Gjynah
pr vajzn n dyqan far heq pr ti numruar parat. Le t
shpresojm q t paktn ka marr bakshish pr kt pun t lodhshme!

_________________
E pagoi birrn me nj thes para (Video) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
E pagoi birrn me nj thes para (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E pagoi birrn me nj thes para (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: E pagoi birrn me nj thes para (Video)

Mesazh nga Lordi prej Sat Dec 17, 2011 12:20 am

Wtf uuu ejj ekaa blloku kacen
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
E pagoi birrn me nj thes para (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E pagoi birrn me nj thes para (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi