Vesa Luma: Kosova i ka unat me stil, Shqipria ka vajzat e bukura

Shko posht

Super Vesa Luma: Kosova i ka unat me stil, Shqipria ka vajzat e bukura

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:33 amKngtarja Vesa Luma deklaron se preferencat e saj jan djemt e Kosovs ndrsa pr vajzat preferon ato t Shqipris. E ftuar n nj emision televiziv ajo tha se unat e Kosovs kan m tepr stil ndrsa femrat e Shqipris jan m t bukura. Duke komentuar njeriun e saj ideal, Vesa Luma tha se personi me t cilin do ta ndaj jetn shpresoj t m respektoj shum, t kuptoj punn time, q sht mbshtets n t gjitha aspetet e jets dhe t m doj. Sakaq, Vesa Luma tha se e ka dshir dhe ndrr q t kndoj pr ndonj kolon zanore t ndonj filmi dhe ende nuk e ka br realitet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi