Dafina e Diellza argtohen pr t harruar t dashurit

Shko posht

Super Dafina e Diellza argtohen pr t harruar t dashurit

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:43 amJan ndar nga t dashurit, por nuk do t thot se duhet patjetr t vuajn!

Dy bukuroshet e skens kosovare, Diellza Kolgeci dhe Dafina Zeqiri jan br bashk n nj party private t organizuar n nj restorant t Prishtins, ku ishin mbledhur edhe shum fytyra publike, por prania e Dafins dhe Diellzs kishte zgjuar kureshtjen m t madhe, pikrisht se kto dy bukuroshe tashm jan single ladies dhe mund ti peshkoj kush t doj, shkruan portali Editorial.

T veshura me shum shije dhe me nj krehje elegante, Diellza e Dafina kan festuar deri n ort e hershme t mngjesit, ndrsa shoqri u ka br edhe menaxheri i ri i Dafins, Damir Jahic (Cekic) si dhe moderatori Labinot Gashi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi