DMX konfirmon koncertin

Shko poshtė

Super DMX konfirmon koncertin

Mesazh nga D3M1 prej Sun Dec 18, 2011 10:10 pm


Reperi i njohur amerikan, DMX, e ka konfirmuar datėn e koncertit qė do tė mbahet nė Prishtinė mė 23 janar. Pas
shumė dilemave dhe ndrrimeve tė shpeshta tė datės, pėrfundimisht dhe
vet reperi ka konfirmuar nė faqen e tij zyrtare datėn e koncertit tė
madh qė do tė mbahet mė 23 janar dhe pėr tė cilin Telegrafi tashmė ka
siguruar tė drejtat ekskluzive si sponsor.

Nga ana tjetėr, pėr konfirmimin e datės u shpreh dhe Ardin Badivuku,
tashmė drejtori i njohur i kompanisė NextLevel, i cili mė shumė se pėr
sukseset e tij personale, preferon tė flasė pėr sukseset nė rang
ndėrkombėtar tė Kosovės.

“Vėrtet tashmė mund tė fillojnė pėrgatitjet pėr koncertin e madh tė
23 janarit. Siē mund ta shohin edhe vet fansat, Prishtina ėshtė
konfirmuar nė faqen zyrtare tė DMX. Konfirmimi i datės nuk ėshtė aq i
rėndėsishėm, sa promovimi i Kosovės nė rrafshin ndėrkomėtar. Kosova
non-stop ėshtė duke u promovuar si shtet i ri nga agjentėt e top
agjensive tė artistėve. Ndihem krenar pėr kėtė”, theksoi Ardini pėr
Telegrafin.DMX konsiderohet si njė prej reperėve mė tė mirė tė tė gjitha
kohėrave krahas legjendave si Tupac, Biggie Smalls, Ice Cube dhe Eminem.
Hitet mė tė njohura tė tij janė “Party Up”, “Where Da Hood At”, “The
Rain”, “Get It On The Floor” dhe “Lord Give Me A Sign”. /Telegrafi/

Eventi zyrtar nė Facebook ku mund ta konfirmoni pjesėmarrjen.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi