Divorcohen prindrit e Beyonce

Shko posht

Super Divorcohen prindrit e Beyonce

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 8:36 amEdhe pse Beyonce sht ende mendurisht e dashuruar me reperin Jay-Z, kjo nuk do t thot q e njjta gj ndodh edhe mes atyre q e rrethojn, kjo pasi martesa e prindrve t saj, zyrtarisht ka marr fund.

Divorci i Mathju dhe Tina Knoules, sht finalizuar muajin e kaluar n nj gjykat t Teksasit. N baz t dokumenteve, Tina, 57 vje, ka paraqitur krkesn pr divorc Mathjut, 60 vjear, q n vitin 2009.

Sipas TMZ, Tina deklaroi se martesa u shprb pr shkak t "mosprputhjeve apo konflikteve t personaliteteve".

ifti ishte martuar n vitin 1980 dhe jan prindr t Beyonce, 30 vje dhe Solange, 25.

Tina punon si nj stiliste dhe bashk-krijuese me Beyonce e marks s veshjeve House of Dereon. Ndrsa Mathju shrbeu si menaxher i Destiny Child dhe m von menaxher i Beyonce deri n mars, kur babai dhe vajza prfunduan marrdhniet e tyre profesionale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi