Rihanna nga lodhja braktis skenn

Shko posht

Super Rihanna nga lodhja braktis skenn

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 9:41 am
Rihanna sht larguar nga skena prgjat kalimit t nj kng tek tjetra n shfaqjen e saj n Lisbon n Portugali.

Teksa po kndonte Whats my name kngtarja ka br nj xhest pr t ln t kuptohej kundrejt fansave se asaj i przihej.

Pas pak minutash ajo sht rikthyer srish pr t vazhduar shfaqjen.

Nj situat e till sht konfirmuar nga vet artisja nprmjet profilit t saj n Twitter.

Megjithat, n rrjet dilema sht hapur menjher: Rihanna thjesht ndihej keq apo ajo sht shtatzn?

Nga ana e kngtares dhe e njerzve t afrt t saj nuk ka pasur asnj deklarat dhe me shum mundsi gjithka ka ardhur dhe si pasoj e lodhjes s Rihanns n baz t shfaqjeve t shumta q ka organizuar ajo._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi