Dafina Zeqiri dhe Ledri, lind dashuria e re

Shko posht

Super Dafina Zeqiri dhe Ledri, lind dashuria e re

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 21, 2011 9:03 amNuk ka prishur gjithka me "BabaStars Records"kngtarja Dafina Zeqiri. Ajo duket se ka nisur nj lidhje t re me antarin e grupit Skillz, Ledri Vula.

Burime t sigurta kan raportuar pr portalin "Indeksonline" se Dafina sht par shum afr dhe para pak netsh kan prjetuar s bashku aste tepr t forta dashurie.

N disa xhirime pr Vitin e Ri, Ledri ka shkuar n tre t mngjesit dhe e ka pritur gati dy or kngtaren pr ta marr m pas me vete, n afrsi t nj hoteli n kryeqytetin e Kosovs, Prishtin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi