Nora dhe Elvana, si kopjet e njėra-tjetrės

Shko poshtė

Super Nora dhe Elvana, si kopjet e njėra-tjetrės

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 21, 2011 9:09 amDisa herė me radhė ju kemi shkruar pėr maninė e personazheve tanė publikė pėr t’u ngjarė sa mė shumė VIP-ave tė huaj.
Nuk duam ta cilėsojmė si “kopjim” pasi tingėllon disi e rėndė, por ėshtė e qartė qė Elvana Gjata dhe Nora Istrefi frymėzohen jashtėzakonisht shumė nga kėngėtare si Beyonce, Jennifer Lopez apo Ciara. Madje, sa vjen dhe mė shumė…, edhe pse ato nuk e pranojnė asesi kėtė fakt.
Po t’u hedhim njė sy fotove mė tė fundit tė tyre, do ta kuptojmė ngjashmėrinė nė stil, jo vetėm me divat e sipėrpėrmendura, por edhe me njėra-tjetrėn.
Tė dyja preferojnė tė aplikojnė flokėt me onde, qė sė fundmi i kanė shndėrruar pak nga pak nė bionde, si dhe make-up tė rėndė. Duket sikur nė kėtė pikė po imitojnė fatkeqėsisht dhe gabimisht njėra-tjetrėn.
Ndėrkaq, edhe pse tė dyja janė pėrfolur pėr ndėrhyrje kirurgjikale, asnjėra prej kėngėtareve seksi nuk e ka pranuar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi